Dienoraštis

700

Vakar visiems gerai pažįstamai Liolei į galvą atėjo nuostabi mintis: atskirti austus darbus siuvinyje į atskirą kategoriją.. Bet argi austiniai dalykai nenusipelno savo atskiro domeno? taip atsirado n..  Daugiau..

Kalėdų karštinė

000

Veltinis.lt sveikina visas ir visus su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Kaip malonu, jog konkursas sulaukė daug dėmesio ir kaip niekad daug darbelių, visi buvo pastebėti, peržiūrėti ir įvertinti. ..  Daugiau..

2000

Cha, atsibodo klausimai ir padariau patobulinimą. Iki šiol prisijungę matėt kiek turit apsilankymų per 30 dienų, o dabar dar galėsite matyti ir dienas, kuriomis buvot prisijungę. Nuo šiol reikės tik ..  Daugiau..

700

Valio, dabar bus galima trinti savo prie darbų parašytą komentarą. Aišku, galimybė trinti galios 6 val nuo jo parašymo, tačiau tai jau pažanga. Taigi, jei padarėte klaida arba persigalvojote, trinkit..  Daugiau..

000

veltinis braunasi ant moterų kaklų, į jų ausis, dengia jų kūnus.. tiesiog kažkokia veltiniomanija. Paskutiniu metu padaugėjo ir rankdarbių, ir svetainės lankytojų.. tikėkimės tai bus visiems į naudą, ..  Daugiau..

000

Užeinu, o dienoraštyje švilpia vėjai, visai ištuštėjo... žiūriu vienaip, žiūriu kitaip.. kažko trūksta.. lyg būtų kažkoks įtartinai ramus... pasižiūriu duomenų bazėje... vaje, vaje.. taigi irmužėlės n..  Daugiau..

100

Ai, tiesiog nuolaidos. Tam, kad skatinti mokėjimus ne SMS žinutėmis, darom nuolaidas ir dabar mokant internetiniu pavedimu dar daugiau... daugiau... daugiau dienų, nemokamų dienų :) Valio :) Apie vis..  Daugiau..

100

Tavęs nėra facebook, tavęs nėra visai. Gerai tai ar blogai? Greitai policijai norint rasti žmogų reikės suvesti į čia jo vardą ir pavardę. Atsakymas: "Vardenis Pavardenis, foto:.., paskutinis prisij..  Daugiau..

100

Dar vienas dalykas: "nustatymai" skiltyje vartotojas gali įvesti savo asmeninės svetainės adresą, facebook arba twitter anketas, kurios bus matomos jo asmeniniame puslapyje.  Asmeniškai aš jau įsived..  Daugiau..

000

Kiekvienas rankdarbių puslapis ir kiekvienas asmeninis nario puslapis dabar turi savo RSS šaltinį . Aišku, veltinis.lt turėjo ir prieš tai, tačiau dabar jį turi kiekvieno Jūsų asmeniniai puslapiai. ..  Daugiau..

500

Naršiau po internetą ir apsidžiaugė mano širdelė. Svetainė tampa vis labiau ir labiau matoma internete. Į google suvedžiau "apsiveles" - rado, suvedžiau "irmuzele" - rado, suvedžiau "liole" - taip pat..  Daugiau..

000

pavasarėlis, pavasariukas, pavasariulėliulialiakas... Gražus oras, graži naujiena visiems svetainės rankdarbių autoriams: Nuo šiol ir visad kol gyvuos veltinis.lt ir visi kiti rankdarbių puslapiai ki..  Daugiau..

000

Irmužėlei.... dėl skaičiavimo... Parašius žmogui užsakymą, reikia įvesti saugos kodą? Tikriausiai kyla klausimas kam? Atsakymai: Saugos kodas saugo visus autorius nuo bereikalingų laiškų, nes..  Daugiau..

Seksualiausias rankdarbis

000

Užsitęsė konkursas, niekaip negalėjom išrinkti nugalėtojų, balsai pasiskirstė labai panašiai. Galiausiai seksualiausiais rankdarbiais pripažinti: Seksualumo viršūnė Giedree50 d. auksinės narys..  Daugiau..

Kitoks požiūris

010

Konkursas pasitaikė kaip reta nelengvas, tik 35 darbai. Malonu, jog atsirado dvasia stiprių moterų, kurios nepabūgo iššūkio ir rado savyje fantazijos kitokiam požiūriui į rankdarbius. Taigi, rezultat..  Daugiau..

Rankos darbininkės

000

Nelengva iš 64 darbščių rankų porų išrinkti pačias, pačias pačiausias.. Po ilgų svarstymų, skaičiavimų, balsavimų buvo išrinkta po 3 darbus kiekvienai iš trijų kategorijų. Kai kurie atsiuntė po kelis ..  Daugiau..

Antikrizinis planas

000

Sulaukėme daug gražių ir originalių krizės sprendimo būdų. Neveltui pasitikėjome Jūsų sumanumu ir vaizduote. Ačiū visiems dalyvavusiems. Deja, šį kartą rimtas nugalėtojas gali būti tik vienas, tačiau..  Daugiau..

Rankdarbių velykos

000

Rinkome, rinkome, rinkome, rinkome, rinkome... ir išrinkome. Oi kaip sunku, oi kaip sudėtinga iš tokios gausybės darbelių išskirti "-iausius". Ir dalyvių skaičius, ir darbų gausa, ir šventinės dienos,..  Daugiau..

Mano darbas ir aš

000

Su kovo 8, mielos moterys, didelis internetinis bučkis Jums visoms. Tokią moterišką dieną pats sunkiausias dalykas yra skelbti konkurso rezultatus, nes kiek bebūtų prizinių vietų, jų visvien negana. T..  Daugiau..

Valentingumas

000

Dalyvių skaičius pranoko mūsų lūkesčius, todėl nutarėme darbus skirstyti į kelias kategorijas. Nors kai kurios autorės įdėjo po kelis prizo vertus dirbinius, tačiau visuotinės meilės ir draugiškumo va..  Daugiau..

000

Sninga... iš vienos pusės tai yra geriau nei lietus, ne taip šlapia, nors iš kitos pusės žiema :) Vakar ją vijom iš kiemo, o šiandien ji tyčiojasi iš mūsų vijimo. Betvarkė. Pavasariu dar net nekvepia,..  Daugiau..

000

Užgavenės - puikus laikas užsidėti kaukę ir apsimetus blogiuku gąsdinti rankdarbių mėgėjas.  Žinoma, kaukė gali būti ir perkeltine prasme. O šiandien tikrai pagąsdinsiu darbščias moteris.... Truputį ..  Daugiau..

000

Šiandien tokia graži diena, saulutė, ne vėjas, ne lietus, gražu lauke ir linksma širdy... Viskas būtų beveik tobula, jei ne tokia nevykusi problema veltinio puslapyje. Pasirodo, jog esame testuojami i..  Daugiau..

000

Sekmadienis, visi ilsisi, todėl sudėtingiems darbams šiandien vietos nėra... Galima eiti pasivaikščioti su vaikais ar antrąją puse, galima valgyti ledus ar gerti kavą, galima kelti naujus darbus į ran..  Daugiau..

000

Penktadienis :) puiki diena pagerinti veltinis.lt... Taigi, praleistas laikas nuėjo ne veltui ir galima Jums parodyti naują balsavimą už darbus. Dabar jis truputį kitoks: balsuoti galėsite užėję pelės..  Daugiau..

010

Labas rytas, štai ir dienoraštis... Iškart paklausite: kam jis? Taigi visokioms nesąmonėms, visokioms apsivėlusioms mintims, visokiems patarimams ir pamokymams. Atsiradus daugiau įrašų dienoraštis ats..  Daugiau..

Kas yra veltinis?

310

Kas yra veltinis? Veltinis yra 100% vilna, kuri yra suvelta iki tokio lygio, jog įgautų vėlinio savybių, t. y. ją karpant kraštai neturi atspurti. Ar aš galiu pats suvelti veltinį? Taip, J..  Daugiau..