apsiveles

Patarimai norintiems sėkmingai parduoti rankdarbius: Darbelio aprašas - ne vilkas į mišką nepabėgs

000

 

Šypsenėlė, krūva žvaigždučių, "numeris 15".. Atpažįstate savo darbelių pavadinimus? Asmeniškai man, dirbančiam su interneto svetainėmis, juokinga. Darbelio pavadinimas ir aprašas yra ne mažiau svarbūs nei jo kokybiška nuotrauka. Galite paklausti: kodėl? Ir aš jums mielai atsakysiu.

Norite parduoti darbelį? Daugelis žmonių norimą informaciją randa suvedę užklausą interneto paieškos sistemose. Rankdarbiai ne išimtis! Ką jie turės suvesti, kad rastų jūsų darbą užvadintą ":)" arba "***"? Pamėginkite google.. gausite: "Jūsų užklausa - :) - neatitiko jokių dokumentų. Patarimai: Pabandykite kitus raktinius žodžius." Būtent raktinius žodžius, ne visokias bereikšmes "krabambules", ne visokias "bamboočias", ne žvaigždutes ir šypsenėles, o raktinius žodžius. Norite būti randami, aprašykite savo darbą tiksliai, naudokite daugiau žodžių. Jei ten vilna, rašykite "vilna", jei medis - "medis". Tada būsite matomi ir matomi būsite pagal tuos žodžius, kuriuos patys parašysite. Paprasta? Taip, labai paprasta ir labai veiksminga.

Dabar pažvelkime į kitus darbelio nustatymus: spalva, kaina ir kiti.. gal kitose svetainėse jų yra daugiau, tačiau veltinyje yra šie. Norite gauti daug laiškų, kuriuose klausiama apie tai, kokia darbelio kaina, ar siunčiate į kitus miestus? Norite atsakyti ir nesulaukti susidomėjimo? Laiškas parašytas veltui, darbas atliktas be reikalo. "Be reikalo", nes nenurodėte tos informacijos apraše. Todėl tuščiai ir atsakinėjate į laiškus. Jei parašytumėte kainą, tada klausimų kiltų mažiau.

Jei nenurodysite spalvos, naudotojai atėję į svetainę, radę daug darbelių ir pasinaudoję filtru, jūsų darbo nepamatys, o ras to autoriaus, kuris nepatingėjo to padaryti. Cha.. Jūsų darbelis gali būti geresnis, jūsų darbelis gali būti pigesnis, bet jis bus nerastas, o nerastas - klientas prarastas. Prarasta galimybė užsidirbti, prarasti pinigai.

Ar tai kam nors buvo paslaptis? Manau, tikrai ne.. o kiek darbelių palikote be pavadinimo..?